Echipa

CONDUCERE

Nistor George - Director General (autorizat prin Decizia CNVM nr. 987/06.10.2011) - george.nistor@iebatrust.ro

Zabarcencu Mihaela-Gabriela - Director General Adjunct (autorizata prin Decizia CNVM nr. 909/11.10.2012) - gabriela.zabarcencu@iebatrust.ro

 

CONSILIUL DE ADMINISTRATIE

Prof. Dr. Diamantis Panagiotis - Presedinte

Papastamatis Stamatios - Vicepresedinte (autorizat prin Autorizatia ASF Nr. 12/22.01.2016)

Giagkoudis Charalampos - Vicepresedinte (autorizat prin Autorizatia ASF Nr. 255/28.10.2014)

Nistor George - Membru (autorizat prin Autorizatia ASF Nr. A/32/21.02.2014)

Zabarcencu Mihaela Gabriela - Membru (autorizata prin Autorizatia ASF Nr. 12/22.01.2016)

 

REPREZENTANTI AI COMPARTIMENTULUI DE
CONTROL INTERN

compliance@iebatrust.ro

Dumitrascu Alina-Gabriela - Autorizatia ASF Nr. A/217/19.12.2013 - alina.dumitrascu@iebatrust.ro

Popescu Lilica - Autorizatia ASF Nr. 113/10.08.2016 - lilica.popescu@iebatrust.ro

 

AGENTI SERVICII DE INVESTITII FINANCIARE

trading@iebatrust.ro

 

Nistor George - Decizia CNVM nr. 1803/23.12.2009 - george.nistor@iebatrust.ro      

Popescu Florin - Decizia CNVM nr. 680/01.08.2012 - florin.popescu@iebatrust.ro  

Cernica Tudor-Mihai - Autorizatia ASF nr. 48/05.04.2016 - tudor.cernica@iebatrust.ro  

Martin Gabriela-Dana - Decizia CNVM nr. 1460/09.10.2009 - gabriela.martin@iebatrust.ro

Naumescu Andreea-Diana - Autorizatia ASF nr. 142/29.09.2016 - diana.naumescu@iebatrust.ro

Popov Alina - Autorizatia ASF nr. 115/11.08.2016 - alina.popov@iebatrust.ro

Zabarcencu Mihaela-Gabriela - Autorizatia ASF nr. 65/24.04.2015 - gabriela.zabarcencu@iebatrust.ro 

AGENTI DELEGATI 

Giagkoudis Charalampos - Autorizatia ASF Nr. 276/02.12.2014